ROTTCU YILDIRIM Secereli Rottweiler Yavruları Anne Altından Secereli Rottweiler Yavruları Erkek ve Dişi Yavrularımız

Anne Altından Secereli Rottweiler Yavruları Erkek ve Dişi YavrularımızSecerelirottweiler yavrularımız satışa sunulmuştur. 14 yıllık rot Üretim Tecrübemizle.! Anne Altından Baba Yanından Yavrularımız Satışa Sunulmuştur. www.secerelirottweileryavrulari.com garantisi altında macar rottweiler Erkek Yavrular 1000 tl Dişiler İse 500 tl detaylı bilgi için wep sitemiz www.secerelirottweileryavrulari.com dan veya 0536 065 66 03den arayınız ÖNEMLİ NOT!!! HERHANGİ BİR CANLI ALIRKEN İNTERNET ÜZERİNDEN DOLANDIRILMAMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN ŞEY SADECE PARA YATIRACAĞINIZ BANKADA İŞLEMİ YAPARKEN AÇIKLAMALAR BÖLÜMÜNE ...-...-2014 TARİHİNDE ELİME GEÇİÇEK OLAN KÖPEĞİN BEDELİDİR GİBİ BİR AÇIKLAMA YAPTIĞINIZ TAKTİRDE BELİRTİLEN TARİHTE CANLINIZ SİZE ULAŞMADIĞI ZAMAN CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA ELİNİZDE DEKONTLA İSPATLI ŞEKİLDE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNABİLİR VE HAKKINIZI SONUNA KADAR ALABİLİRSİNİZ..

Secerelirottweiler yavrularım 20 yıllık ROTT Üretim Tecrübemle.!

Anne Altından Baba Yanından Yavrularım… www.secerelirottweileryavrulari.com garantisi altında macar rottweiler Erkek Yavrular Ve Dişi Yavrular detaylı bilgi için :

Cep: 0536 065 66 03 ‘den arayınız.

ÖNEMLİ NOT!!!
HERHANGİ BİR CANLI ALIRKEN İNTERNET ÜZERİNDEN DOLANDIRILMAMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN ŞEY SADECE PARA YATIRACAĞINIZ BANKADA İŞLEMİ YAPARKEN AÇIKLAMALAR BÖLÜMÜNE …-…-2014 TARİHİNDE ELİME GEÇİÇEK OLAN KÖPEĞİN BEDELİDİR GİBİ BİR AÇIKLAMA YAPTIĞINIZ TAKTİRDE BELİRTİLEN TARİHTE CANLINIZ SİZE ULAŞMADIĞI ZAMAN CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA ELİNİZDE DEKONTLA İSPATLI ŞEKİLDE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNABİLİR VE HAKKINIZI SONUNA KADAR ALABİLİRSİNİZ..